İSMEK Kahve Yapım Teknikleri Kursu

İSMEK’te; hem kahve severlere, hem de en güzel kahveyi en güzel şekilde yapmak isteyenlere güzel bir kurs var. Dünyanın her yerinde damak zevkine göre şekillenen birçok içecek olsa da; kahve her ülkenin mutfağına, damak tadına uyum sağlayan bir içecek olmuştur.

Dünyada petrolden sonra en çok ticareti yapılan ürünlerin başında gelen kahve; ekonomiye ciddi anlamda katkı da sunmaktadır. İsmek’te yer alan kahvenin yolculuğu ve kahve yapım teknikleri kursu ile hem en güzel kahve nasıl yapılır öğrenirken hem de bu kursu bitirerek ülkemizin her yerinde artık yerini alan birbirinden farklı kahve mekanlarında iş sahibi de olabilirsiniz. Ya da kendi kahve dükkanınızda en güzel kahvelere imza atarak hayatınıza yön verebilirsiniz.

Kahve-yapım-teknikleri-kursu

Eğitim Merkezi Nerededir?

İsmek’te kahvenin yolculuğu ve kahve yapım teknikleri kursu için eğitim alacağınız eğitim merkezi ise Fatih(ismek)’tir. Uzaktan eğitim sistemiyle alacağınız bu kurs Fatih’te yer almaktadır.

Uzaktan Eğitim Video İle Derslere Katılabilirsiniz.

Evinizde kahvenizi yudumlarken bir taraftan da kahve yapım teknikleri kursu ve kahvenin yolculuğu serüvenine çıkmaya ne dersiniz?

32 saat boyunca alacağınız ve uzaktan eğitim sistemiyle eğitim verilecek olan bu kurs sonunda; kahve sektöründe yer alan ya da kariyer yapmayı hedefleyen bireyler için, farklı kahve demleme tekniklerini öğrenmelerine katkı sunacaktır. Aynı zamanda bu konudaki bilgisini artırmak isteyen kahve sevenler de için faydalı olacaktır.

Alacağınız eğitimlerle kahvenin serüveni, Espresso ve demleme teknikleri, filtre kahve makinesinde kahve demleme teknikleri, French Press ve demleme teknikleri gibi birçok kahve demleme tekniğini bu kursta alacağınız eğitimlerle öğrenebileceksiniz.

Nasıl Başvuru Yapabilirsiniz?

Kahvenin yolculuğu ve kahve yapım teknikleri kursuna katılmak için https://kursiyer.ismek.istanbul linkine tıklayarak online başvuru yapabilirsiniz. Kayıt gerçekleştiğinde SMS yoluyla gelecek şifreniz ve kullanıcı adınız ile birlikte uzaktan eğitim sistemine girerek kahvenin büyülü dünyasında yerinizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir