KAYMEK Kayıtları Başladı

Kaymek Sanat ve Meslek Eğitim kurslarına kayıtlar 12 Eylül itibariyle başladı. Sizlerde kayıt olmak isterseniz www.kaymekonline.com adresinden başvurunuz yapabilirsiniz.

Sanat ve Mesleki Eğitim Kurs Merkezlerinde birçok farklı alanda yüzün üzerinde branşta başvurular alınmaktadır. Ayrıca kurs sonunda başarılı olanlara, kursun içeriğine göre MEB onaylı sertifika veya KAYMEK Katılım Belgesi sizleri bekleyenler arasında.

Aşağıda ise Kaymek online başvuru, kaymek uzem kayıt nasıl yapılır bulabilirsiniz. Ayrıca kurs merkezleri, branşlar ve daha fazlası yer almaktadır.

kaymek online kayit

KAYMEK Nedir, Kimler Başvuru Yapabilir?

Kayseri ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve bölgenin Ankara ve Konya’dan sonra en gelişmiş 3. ili olması özelliğini taşıması dışında, ülkemizin de en büyük 14. ilidir. Ticaretiyle, pastırmasıyla, mantısıyla ünlü olan bu ilimiz eğitim hizmetleriyle de her zaman öncü şehirlerden biri olmuştur. Kayseri’de bulunan KAYMEK ve Genç Kaymek sanat, meslek, kişisel gelişim, yabancı dil gibi birçok alanda eğitim vermektedir.

Kaymek Sanat ve Meslek Eğitim Kursları; Kayseri’de yaşayan, meslek edinmek isteyen, 18 yaş altındakilerin veli iznine dayanan ve üst yaş sınırı olmaksızın herkesin başvuru yapabileceği kurslardandır.

Kaymek Kurs Başvuruları Nasıl Yapılır?

Kaymek kurslarına başvuru yapabilmek için https://www.kaymekonline.com/ linke tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Burada sizden istenen bilgiler arasında T.C kimlik numaranız, isim soy isim ve doğum tarihinizle kayıt olmanız gerekmektedir. İkinci aşamada ise ilk defa kayıt olanlar için ekstra bilgiler istenilmektedir. telefon numarası, eğitim durumu gibi istenen bilgiler doldurulduktan sonra ise kurs başvuru işlemlerine başvuru yapabilirsiniz.

Aşağıda ekranları gördüğünüz üzere kursiyer girişi ve tercihte bulunacağınız birimler görünmektedir. Kaymek uzem kayıt için uzaktan eğitim girişi seçerek hem Kaymek Kurslarını hem de Genç Kaymek kurslarını görebilirsiniz.

kaymek ekran
Kursiyer girisi

KAYMEK Uzaktan Eğitim

Kayseri Büyükşehir Belediyesi uzaktan eğitim merkezi ile uzakları yakın ediyor. Kurs merkezine gitmeden online eğitim ya da videolarla eğitim imkanı sunmaktadır. KAYMEK UZEM’de LGS, YKS kursları ile sanat ve mesleki alanda da eğitimler verilmektedir.

2022-2023 Kaymek Uzaktan eğitim başvurular alınmaktadır. Sizlerde Kaymek’e kayıt olup, kurs seçebilir ve online olarak eğitimlerinizi alabilirsiniz. Kurs seçimi için ise; açılacak olan kurslar listesinde sağda bulunan seç seçeneğini tıklayarak tekrardan bilgi girişi yapmanız gerekmektedir. Ad, soy ad, doğum tarihi, adres, kurs bilgisi gibi bilgilerin doldurulması ile kaymek uzem ön kayıt yapabilirsiniz.

Kayseri KAYMEK Kurslarında Neler Var?

95’e yakın branşta eğitim veren KAYMEK Sanat ve Mesleki Eğitim Kurslarında verilen eğitimlerden bazıları şunlardır;

 • Alüminyum Kabartma
 • Cam Mozaik
 • Dekoratif Tablo Yapımı
 • E-Ticaret
 • Genotıp Hastane Otomasyon Sistemi
 • Hasta ve Yaşlı Öz Bakımına Destek Olan Kişilere Eğitim
 • Özel Gün ve Organizasyon Tasarımı
 • Saç Renklendirme
 • Seramik Biçimlendirme(hava yolu ile kuruyan)
 • SEO-Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi
 • Temel Fotoğraf Çekimi
 • 3D Yazıcı Operatörlüğü
 • Filografi
 • Kağıt Rölyef Yapımı
 • Elde Kurdele İşi
 • Dekoratif Örtü Dikimi
 • Takı Tasarımcısı
 • Makrome Örgü Yapımı
 • Yağlı Boya Resim
 • Türk İşaret Dili
 • Diksiyon
 • Okul Öncesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
 • Arapça
 • Düz Dikiş Makineci
 • Bilgisayar İşletmenliği
 • Hasta Kabul İşlemleri
kaymek-kurs

KAYMEK Meslek Edindirme Kurs Merkezleri

Kaymek kurs merkezleri Kayseri’de birçok noktada eğitim faaliyetlerini devam ettiriyor. 12 kurs merkezi ve 95 farklı branşta eğitimlerine devam eden kurs merkezlerinin adresleri ise şöyle;

Kaymek Ziyagökalp

Ziya Gökalp Mahallesi, Milli Egemenlik Caddesi, No:5 Kocasinan/Kayseri

0352 331 97 47

Kaymek Argıncık

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Osmangazi Caddesi, No:155 Kocasinan/KAYSERİ

0352 240 75 40

Kaymek Akademi

Kaymek Köşk

Köşk Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi

Kaymek Sanat Merkezi

Ahievran Caddesi, No:34

Kaymek Sümer

Mevlana Mahallesi, Barışmanço Caddesi, Kazımyedekçioğlu Sokak, No:12 Kocasinan/Kayseri

0352 337 37 88

Kaymek İhtisas

Hacı Saki Mahallesi, Seher Caddesi, No:11

0352 231 88 36

Kaymek Beyazşehir

Beyazşehir, Çınar Altı İş Yeri Küme Evleri/ Kocasinan

Kaymek Göznuru

Ahi Evran Caddesi, No:34

Sosyal Yaşam Merkezleri

Sosyal yaşam merkezleri halkın istekleri doğrultusunda açılmış, gençlerimizin geleceğe hazırlık yolunda eğitimlerinde destek olurken; yetişkinlere yönelik kurslarıyla sanat ve mesleki eğitim kursları, sosyal kurslar, spor faaliyetleri gibi birçok etkinlik sunan merkezlerdendir.

Kaymek Kariyer

Kaymek Kariyer ve Rehberlik Merkeziyle iş bulmaya çalışan kişilere destek olmak amacıyla kurulmuştur. Sertifika almaya hak kazananlar ile işe ihtiyacı olan kişiler için organize edilmiş, işveren ve iş arayanların buluştuğu noktalardan biri olmuştur.

Engelsiz Yaşam Merkezi

Besime Özderici Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi engelli bireylerin hayata kazandırılması, tutundurulması, kendi kendilerine yetebilen bireyler olması amacıyla kurulmuştur.

Duyurular

Besime Özderici Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezine kayıtlar devam ediyor; Yaş sınırlaması olmayan bu kurs merkezine başvuru yapabilmek için;

Kimlik, RAM(Rehberlik Araştırma Merkezi) raporu, sağlık raporu, 2 adet fotoğraf ve varsa geçmişe dönük bireysel eğitim programı varsa onunla birlikte kurs merkezine başvuru yapabilirsiniz.

Genç KAYMEK Başvuru Ne Zaman Başlıyor?

Bir gençlik projesi olan Genç Kaymek; geleceğimize yatırım yapan bir kurumdur. Matematik, Türkçe eğitimleri verilmekte, anlaşılamayan konular için etütler düzenlenmekte, çok yönlü hizmetleriyle gençlerimizin yanında olan, eğitim ihtiyaçlarına destek olan bir eğitim faaliyetidir.

genc kaymek yaz kurslari

Pandeminin ardından en güzel yaz tatiline hazır mısınız? Enerjik, eğlenceli ve dopdolu bir yaz için Genç KAYMEK’te kalın. Genç KAYMEK yaz okulu kayıtları yakın zamanda duyurulmasıyla birlikte bizlerde sizinle paylaşacağız.

Genç Kaymek online kayıt ve ön başvuru için http://www.genckaymek.com/ bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Gençlik Merkezleri

KAYMEK Gençlik Merkezlerinde 8-14 yaş arası çocuklar ve gençler için yaz kursları, LGS-YKS ön hazırlık kursu verilecek. Ücretsiz yararlanabileceğiniz kurslara online olarak başvuru yapabilirsiniz.

8. Sınıfa geçmiş olan öğrencilere, LGS’ye hazırlık için Türkçe ve Matematik kursları verilirken, 12. sınıfa geçmiş ve lise mezunu olan öğrencilere, YKS’ye hazırlık kapsamında müfredata uygun bir şekilde yoğunlaştırılmış Türkçe ve Matematik dersleri verilerek öğrencilerin zorlu sınav maratonunda öğrencilerin yanlarında olmaya devam edecek.

KAYMEK YAZ OKULU

KAYMEK Kayseri’de yaz okulu kayıtları başladı. Gençlik merkezleri, sanat ve meslek eğitim kurslarında yaz boyunca birbirinden güzel eğitimler sizleri bekliyor. Bu kapsamda verilecek eğitimler merkez ve tüm ilçelerde yaz okulu kursları için kayıtların başlamasıyla birlikte Yaz Okulu 4 Temmuz 2022 tarihinde başlayıp 26 Ağustos 2022’de sona erecek.

kaymek yaz kurslari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.