İstanbul Yaz Spor Okulları

Yaz tatilinin yaklaşmasıyla birlikte yaz spor okulu arayışlarımız da başladı. İstanbul’da yaz tatilinizi değerlendireceğiniz eğlenceli, keyifli bir yaz için yaz spor okulu sizleri bekliyor. İstanbul yaz spor okullarını ise sizler için derledik.

yaz spor okulu

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yaz Spor Okulları

Gaziosmanpaşa’da yaşayanlar için yaz ayını verimli ve eğlenceli bir şekilde geçirme fırsatı sunuluyor. Kayıtların başladığı Yaz Spor okullarında 9 farklı kurs merkezinde 11 branşta eğitimler verilmektedir.

20-27 Haziran tarihleri arasında kayıtların alındığı kurslarda; yüzme, cimnastik, kort tenis, basketbol, voleybol, step aerobik, masa tenisi ve taekwondo kursları verilecektir.

6-14 yaş arasındaki kız ve erkek çocukların başvuru yapabileceği kurslarda kayıtlar devam ediyor.

İBB Yaz Spor Okulları

İBB Yaz Spor Okullarında Yaz Okulu başlıyor. Okul spor salonları yanı sıra, İBB’nin 11 spor tesisi ve spor kompleksinde hizmet verilecek olan yaz spor okulları ile çocukların erken yaşta sporla tanışmaları ve yaz tatillerini dolu dolu geçirmeleri amaçlanıyor.

İBB Okul Spor Salonları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğünce ücretsiz yaz spor okulları başlıyor. Okul spor salonlarında ilk defa 2017 yılında gerçekleşen ücretsiz yaz spor okulu etkinlikleriyle yaz tatilini dolu dolu geçirmek isteyen on bin çocuk bu kurslardan faydalanabilecek.

İBB Okul Spor Salonları Yaz Okulu Ne Zaman Başlıyor?

18 Haziranda başlayacak olan ve hiçbir ücret talep edilmeyecek olan Okul Spor Salonları Ücretsiz Yaz SPor Okulları için eğitimler ise; 18 Haziran ve 17 Ağustos 2022 tarihleri arasında.

Uzman eğitmenlerle hafta içi ve hafta sonu verilecek olan eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak ve kayıt ettirmek isteyenler için İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün 0212 600 87 00 numaralı telefonu arayabilir.

Kimler Başvuru Yapabilir?

10 bin çocuğa hizmet verecek olan ücretsiz yaz spor okullarına 6-15 yaş arası çocuklar başvuru yapabilecek. 20 farklı branşta spor eğitim verilecek.

Spor Tesislerinde Yaz Okulları 25 Haziranda Başlıyor.

Okul bahçelerinde faaliyet göstericek yaz spor okulları dışında İBB’nin spor tesisleri ve komplekslerinde yaz spor okulları açılıyor. 6-12 yaş arası çocuklara yönelik eğitimler 25 Haziranda başlıyor.

11 tesiste 14 branşta spor hizmeti verilecek olan eğitimler arasında; futbol, jimnastik, futsal, badminton, basketbol, karate, voleybol, yüzme, tenis, masa tenisi, atletizm, taekwando, okçuluk, buz pateni, tenis bulunmaktadır.

Eğitimler ise iki dönem şeklinde yapılacak olup, ilk dönem 25 Haziran ve 20 Temmuz arasında, ikinci dönem ise, 23 Temmuz ve 17 Ağustos tarihleri arasında olacaktır.

İstanbul Yaz Spor Okulları

İstanbul genelinde ilçe bazında yaz spor okulları düzenlenmektedir. Çocuklar için yaz tatilini keyfe dönüştürmeyi hedefleyen yaz spor okulları ile bedenen ve zihnen gelişim sağlanmak amaçlananlar arasında. Henüz birçok belediye yaz spor okulları için kayıtlar başlamasa da kayıtların alınmaya başlamasıyla birlikte burada da bilgiye ulaşabilirsiniz.

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları

Arnavutköy Belediyesi Yaz Spor Okulları Gençlik ve Spor Müdürlüğünün organizesiyle keyifli bir tatil için ücretsiz kurs imkanı sunuyor.

Sarıyer Belediyesi Yaz Spor Okulları

Her yıl binlerce çocuğa hizmet veren Sarıyer Belediyesi Yaz Spor okulları ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, atletizm, judo, karate, jimnastik gibi branşlarda eğitim verilmektedir.

Gaziosmanpaşa Belediyesi Yaz Spor Okulları

Yaz spor okuluna 6-12 yaş arası çocuklar katılacak olup, yüzme, jimnastik, resmi, tenis, kitap okuma, teakwando, basketbol, voleybol, satranç, sinema, akıl oyunları gibi branşlarda eğitimler verilecektir.

Bahçelievler Yaz ve Kış Spor Okulları

Bahçelievler’de yaz ve kış döneminde spor okulları kursları düzenlenmektedir. Birçok branşta eğitim verilmekte olup, Eylül ve Mayıs ayları arasında Kış Spor Okulu, Haziran ve Eylül arasında Yaz Spor Okulu düzenlenmektedir.

Eyüpsultan Belediyesi Yaz Okulu ve Yaz Spor Okulları

Ücretsiz yaz okuluyla birçok programda eğitim verilmektedir. 9-15 yaş arası çocuklara sanat ve beceri atölyeleri, rehberlik çalışmaları gibi eğitimler verilirken; 9-20 arası çocuklar ve gençlere Bilişim Akademide, 15-20 arası gençlere ise Gençlik merkezlerinde yaz okulu etkinlikleri düzenlenecektir.

Eyüpsultan Belediyesi Yaz Spor Okulları

Yaz spor okulları ile bedenen ve ruhen gelişime katkı sunan, çocukların yaz tatiline keyifle geçirmelerine olanak sağlayan kurslardır. Birçok branşta eğitimler verilmektedir.

Beyoğlu Belediyesi Yaz Spor Okulları

7-14 yaş arası çocuklara alanında uzman eğitimler tarafından verilen eğitimler arasında futbol, jimnastik, masa tenisi, yelken, yüzme gibi birçok branşta eğitim verilmektedir.

Büyükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okulları

Sadece yaz döneminde değil kış döneminde de eğitimlerine hız kesmeden devam eden Büyükçekmece’de 12 ay boyunca spor olanakları sunulmaktadır. Yaz spor okulları ve kış spor okullarında 7-14 yaş arası çocuklar hizmet verilmektedir. 18 yaş üstü kadın ve erkeklere yönelik için ise Herkes İçin Spor programı uygulanmaktadır.

Ümraniye Belediyesi Yaz Spor Okulları

Ümraniye Belediyesi de yaz spor okullarında hizmet veren kurumlar arasında. 7-14 yaş arası çocuklara hizmet vermeye devam ediyor.

Çekmeköy Yaz Spor Okulları

Çekmeköy Belediyesince düzenlenen yaz spor okullarında birçok branşta eğitim verilmektedir. Yaz dönemi boyunca birçok çocuk bu kurslardan yararlanma fırsatı buluyor.

Pendik Belediyesi Yaz Spor Okulları

6-16 yaş arası çocuklar için planlanan eğitimler ücretsiz olarak verilmekte olup, eğitimler iki dönem halinde verilmektedir. Kayıtlar ise https://www.sporadeger.com/ adresinden yapılmaktadır.

İsmek Yaz Atölyeleri

İstanbullulara yaz dönemini keyifli hale getirecek bir eğitim fırsatı daha İSMEK’ten geliyor. Yaz tatilinin gelmesiyle birlikte merakla beklenen yaz kursları yeni adıyla İsmek Yaz Atölyesi 18 alanda yüzden fazla branşta eğitim vermeye devam ediyor. Detaylı bilgi için https://www.kursbilgisi.com/ismek-yaz-kurslari/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir