Hakkımızda

kursbilgisi.com ve Yazarı Hakkında

Site Sahibi

www.kursbilgisi.com aslında sadece bilgiyi paylaşmak ve aynı zamanda araştırma iç güdüsüyle Türkiye’nin her yerinde bulunan ücretsiz kursları ele almak, sizlerle paylaşmak adına FATMA AYDIN tarafından kurulmuş ve ona aittir. Herhangi bir kurum, kuruluş ya da 3. kişilerle bağlantısı yoktur.

Fatma AYDIN Kimdir?

1985 Yılında Kastamonu’da doğdum. Sizlerle birlikte büyüyecek olan bu site ile Türkiye’nin her yerindeki kurs bilgileri hakkında fikir sahibi olacak ve ihtiyaç duyduğumuz kurs bilgilerine kolaylıkla ulaşacağımız bir site olması adına hayatımın bu kısmında buraya yöneldim.

Vizyonumuz

Hayallerin ötesinde gerçekleşmesi umudu ile daha çok emek, daha çok çaba ve bitmeyen bilgi dehlizi. Site ile birlikte sizlere ulaşmak ve bilgiyi paylaşarak ulaşılan mutluluk ise vizyonum olarak nitelendirebilirim.

Misyonumuz

kursbilgisi.com ile birlikte gelişen düşünceler, düşüncelerin dönüşümü ile gerçekleşen hayaller ve sizlerle buluşan bu site. Tek bir amacın ötesinde hem bilgilendirme hem de bilgilenme ile birlikte ülkemizin her bir köşesinde yer alan kurs bilgisi ile ilgili bilgi vermeyi amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir