GASMEK Yaz Kursları

Gaziantepli çocuklarımız yaz aylarını keyifle geçirmeye hazır mı? Gasmek Yaz Kursları ile dolu dolu bir tatil sizleri bekliyor. 2023-2024 eğitim öğretim yılının bitmesine artık haftalar kaldı. Dolayısıyla yaz aylarının hem eğlenceli hem de eğitimle dolu kurslarından biri olan Gasmek yine sizlerle.

gasmek yaz kurslari

Gasmek Yaz Kurslarına Kimler Başvurabilir?

GASMEK kursları ile okulların kapanması ile çocuklara hitap eden birbirinden güzel kurslar var. Yaz tatilinin verimli değerlendirilmesini amaçlayan ve eğitim, sanat, spor ve müzikle iç içe geçirebileceğiniz kurslar burada.

8-16 yaş grubu için bilişim teknolojileri, müzik ve gösteri sanatları, yabancı dil gibi birçok branşta eğitim verilmektedir. Ön başvurular ise GASMEK kurs merkezlerinden veya GASMEK web sitesinden yapılmakta. https://www.gasmek.org.tr/ Yeni dönem kayıtlarının duyurulmasıyla birlikte buradan da başvuru tarihlerine ulaşabilirsiniz

GASMEK Yaz Kursları 20 Haziranda Başlıyor

Yaz aylarının en çok bekleneni yaz kursları ile dolu dolu bir yaz tatiline hazır mısınız? Kayıtlar 24 Mayıs itibariyle başladı. Toplamda 66 branşta eğitim verilecek kurslardan bazıları şöyle; Resim, Spor Eğitimi, Din Eğitimi, Türk İslam Sanatları, Çocuk Gastronomi Eğitimi, El Sanatları Dil Eğitimi, Sağlık , Müzik, Bilişim Teknolojileri, Robotik Kodlama programlarında başvuru yapabilirsiniz.

Eğitimlerin 20 Haziranda başlayacağı Gasmek Yaz Kurslarına online kayıt yaptırmayı unutmayın.

Gasmek Yaz Kursları 24 Mayıs tarihi itibariyle başladı. Eğitimler ise 20 Haziranda.

Gasmek kursları hakkında bilgi almak için Gasmek yazımıza bakabilirsiniz. Gasmek kurs başvuruları, online kurs başvurusu nasıl yapılır? gibi konuları bulabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/gasmek/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir