İSMEK Muhasebe ve Finans Okulu

İsmek Muhasebe ve Finans Okulu Bahçelievler’de hizmet vermeye devam ediyor. 20 programda eğitim verilen, 4 dersliği bulunan İSMEK kurs merkezinde muhasebeye dair tüm detaylar yer almakta. Ücretsiz yararlanabileceğiniz Muhasebe ve Finans Okulu adresi ve iletişim bilgisi ise şöyle;

AdresZafer Mahallesi, Camii Sokak, Kat:2 Bahçelievler
Telefon0 212 877 13 85
muhasebe ve finans okulu

Bilgisayarlı Muhasebe Uygulamaları; 120 saat süreyle verilen ve kurs sonunda başarılı olanlar sertifika verilen bu kursta Tiger Enterprise muhasebe bilgisayar programıyla eğitim verilmektedir.

Beyannameler ve Eğitimler; 60 saatlik bir kurstur. Başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

Bütçeleme ve Raporlama; mesleki destekleyici eğitimlerden biri olan bütçeleme ve raporlama kursu 40 saat süreyle verilmektedir. Kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

Dış Ticaret Uzmanlık Eğitimi: Bu programla dış ticaret takibi, ithalat, ihracat süreci gibi bilgi sahibi olurken, kurs sonunda başarılı olanlara MEB onaylı sertifika verilmektedir. Kurs 80 saatlik süreyle verilmektedir.

Dönem Sonu Kapanış İşlemleri; 48 saatlik süreyle verilen bu eğitim mesleki destekleyici eğitimler arasındadır. Kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilmektedir. Dönem sonunda mali tablo ve gerekli beyanların oluşturmayı öğretmeyi amaçlayan kurstur.

Excelde Ön Muhasebe Uygulamaları; 56 saatlik süreyle verilmekte ve kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

Finans Yönetimi Uzmanlığı: İstihdam hedefli mesleki eğitimlerden olan bu kurs 120 saatlik süreyle verilmektedir. Kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

İthalat İhracat İşlemleri ve Muhasebe Uygulamaları 72 saatlik süreyle verilmektedir, mesleki destekleyici eğitimler arasındadır. Kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

LUCA; Mesleki destekleyici bir uygulama sistemidir. 80 saatlik süreyle verilmektedir. Luca programı Luca MMP ve Luca Net Kobi sistemi ile verileri işlemeye yardımcı olan Web tabanlı merkezi muhasebe uygulamasıdır.

Mali Tablo Okuma ve Analiz Teknikleri Temel ve yardımcı finansal tabloları okuyup yorumlamayı, analiz yöntemlerini öğretmeyi amaçlayan 56 saatlik bir kurstur. Başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

Mikro: Ön ve genel muhasebe işlemlerini Mikro muhasebe programı ile hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmeyi amaçlayan kurs programıdır. 80 saatlik süreyle verilmektedir.

Muhasebe Denetimi: 80 saat süreyle verilen mesleki destekleyici eğitimlerdendir.

Muhasebede SQL Tabanlı Program Kullanma-ETA SQLS Geliştirme ve Uyum Eğitimi İşletmelerin muhasebe ve finansal yönetiminde verilerin ETA SQL yardımı ile güvenli bir şekilde yapabilmeyi amaçlayan programdır. Kurs sonunda başarılı olanlara MEB sertifikası verilmektedir. 80 saattir.

Muhasebeye Giriş: VUK, TTK, KDV ve Sigorta Kanunu ile ticari defterler, belgeleri düzenlemeye yönelik bilgi ve beceri kazandırmaya yönelik kurstur. 48 saatlik bir kurstur.

Personel Bordro ve Özlük İşleri Eğitimi: İstihdam hedefli mesleki eğitimlerden olup, 88 saatlik bir kurstur. Kurs sonunda başarılı olanlara MEB sertifikası verilmektedir.

Temel Bordro Hesaplamaları: 40 saat süreyle verilmektedir.

Ticari Hesaplamalar: 24 saat süreyle verilen bu kursta ticari matematiğin hızlı, pratik bir şekilde yapılması hedef alınmaktadır.

UFRS(Uluslararası Finansal Raporlama Standartları): Adından anlaşılacağı üzere uluslararası finansal uygulamayı öğrenebileceğiniz 76 saatlik bir kurstur.

Yönetim Muhasebesi: 76 saatlik bir kurs olup, kurs sonunda başarılı olanlara sertifika verilmektedir.

Vergi Dairesi Belediye ve Kurum İşlemleri: 32 saattir. İşletmelerin kuruluş aşaması ya da tasfiye aşamasında vergi dairesi gibi resmi kurumlarla ile ilgili işlemlerin nasıl yapılacağına dair bilgileri öğrenebileceğiniz kurstur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir