Kavacık İsmek

Beykoz İsmek Kavacık’ta sizlerle buluştu. 5 programda ve 6 dersliğiyle açılan İSMEK Kavacık’ta 5 eğitmen bulunmaktadır. Beykoz Kavacık İsmek adresi ise şöyle;

Adres: Kavacık Mahallesi, Şehit Hasan Kaya Sokak, No:28

beykoz kavacik ismek

Beykoz İsmek’te Hangi Kurslar Var?

Fransızca A1-A2 Seviyesi Konuşma Kulübü; kişisel gelişim alanında verilen dil eğitimi ile Fransızcanızı geliştirebileceksiniz. 24 saat süreyle verilen bu program sonunda katılım belgesi verilmektedir.

Dokuma Teknikleri ile Bileklik Yapımı Atölyesi: Dokuma teknikleriyle ürün oluşturmaya dönük olarak verilen eğitimle kuyumculuk ve takı tasarımı alanında kendinizi geliştirebileceksiniz. Bu program 24 saat süreyle verilmekte olup, kurs sonunda katılım belgesi verilmektedir.

Pratik Fotoğraf Çekim Teknikleri Atölyesi: Birbirinden güzel fotoğraf karelerine imza atmak isterseniz bu kurs size göre. Fotoğrafta ışık, kompozisyon ve çekim tekniklerinin öğretildiği bu kurs 16 saat sürmektedir. Kurs sonunda katılım belgesi verilmektedir. Yüz yüze ve uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir.

Pratik Süsleme Teknikleri Atölyesi: 60 saat süren ve kurs sonunda katılım belgesi alabileceğiniz kurs el sanatları ve zanaat alanında verilmektedir.

Miyuki Örme Teknikleri ile Bileklik Yapımı Atölyesi: 24 saatlik bir eğitim olup, yüz yüze ve uzaktan eğitim şeklinde verilmektedir. Kurs sonunda başarılı olanlara katılım belgesi verilmektedir.

Beykoz İsmek’e Nasıl Başvuru Yapılır?

İsmek kurslarına başvuru online olarak yapılmaktadır. Başvuru için ise https://enstitu.ibb.istanbul/portal/default.aspx bağlantıya tıklayarak açılacak olan sayfada sağ üst köşede yer alan kayıt ol butonuna tıklamanız gerekmektedir. İsterseniz İBB hesabı ile giriş yapabileceğiniz gibi İstanbul Senin’le giriş seçeneğini de kullanabilirsiniz.

Üye olarak, kaydınızı yaptırmanız ardından kurs seçimi ve başvurusunda bulunabilirsiniz. İsmek başvuruları hakkında detaylı bilgiyi ise aşağıda yer alan bağlantıdan bulabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/ismek-kayitlari/

Beykoz Ücretsiz Kurslar

İsmek kurs merkezi dışında halk eğitim merkezi ve belediye kursları bulunmaktadır.

Beykoz Sanat ve Eğitim Merkezi

Beykoz Belediyesi Sanat ve Eğitim Merkezi; çocuklara, gençlere ve yetişkinlere yönelik hazırlanan sanat, kültür ve sosyal faaliyetlerle bütünleşen bir eğitim merkezidir.

Beykoz Halk Eğitimi Merkezi

Halk eğitim merkezleri binden fazla branşta ücretsiz eğitim imkanı sunan kurumdur. Her il ve ilçede bulunan kurumlarıyla eğitimlerine başvuru yapabilirsiniz. https://www.kursbilgisi.com/beykoz-halk-egitimi-merkezi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir